KONTAKT

KRISTÝNA MARIAŠOVÁ

Dis. Malba a přidružené techniky

Vystudovaná malířka se zaměřením na realistickou tvorbu, která se zajímá také o grafický design a focení. Malbě se věnuje více než 10 let, vystudovala 2 umělecké školy. V roce 2017 dokončila Soukromou střední uměleckou školu designu, s.r.o. v Praze, obor Užitá malba. V roce 2022 absolvovala na Vyšší odborné škole uměleckoprůmyslové v Praze, obor Malba a přidružené techniky.

Od roku 2022 vyučuje výtvarný obor na dvou uměleckých školách (ZUŠ Neratovice, ZUŠ Folklorika Praha) a je učitelkou Výtvarné výchovy na ZŠ Jaroslava Seiferta, Mělník.

Ve volném čase se věnuje své vlastní umělecké tvorbě.
Zaměřuje se na různé styly a témata, především na realistickou malbu či kresbu s důrazem na portréty. V dílech naleznete portréty plné života, odvážný cyklus „Rozostření reality“ s rozpixelovanými portréty modelek a hereček, kopie děl starých mistrů, jako je Josef Navrátil a díla inspirovaná Pop-Art. Specializuje se také na realistická zátiší a detaily hudebních nástrojů, například elektrického a akustického violoncella.

Spolupracuje s kapelou The CELLO Boys, které tvoří téměř veškerý grafický design, jako například PF, obal CD s komixem, návrh webových stránek, plakáty a další. Tvoří také veškerý design pro Muzikantský ples v Jistebníku.

Začátkem roku 2024, založila projekt M-art inspire, který představuje nový a vzrušující krok v její umělecké kariéře. Inspirace, kreativita, čistá mysl a pohodlí. To jsou 4 kategorie, o které usiluje a vy je můžete pociťovat během celého kurzu.

KONTAKTUJTE MĚ

Máte zájem o portrét či obraz na zakázku?

Chtěli byste si koupit již hotový obraz?

Nebo máte jiné přání?

mariasovakristyna@gmail.com
+420 728 555 932
instagram @mariasova_art
instagram M-Art inspire
facebook @mariasovaart
facebook M-Art inspire

m-art.cz

IČO: 21077207
Bankovní účet M-Art: 2923075018/3030

Vytvořte si webové stránky zdarma!